Till umu.se

Administrativa frågor

Eva-Marie Hilli SandbergEva-Marie Hilli Sandberg
Utbildningssamordnare

Telefon: 090-786 50 90, 070-509 02 76
E-post: eva.marie.hilli.sandberg@umu.se
 

Jenny SundholmJenny Sundholm
Studieadministratör campusutbildningen

Telefon: 090-786 93 43
E-post: jenny.sundholm@umu.se
 

Katrin PuschKatrin Pusch
Studieadministratör distansutbildningen

Telefon: 090-786 96 36
E-post: katrin.pusch@umu.se
 

Sabinha ÖnnerlövSabinha Önnerlöv
Studieadministratör Vidareutbildning

Telefon: 090-786 68 85, 070-349 78 66
E-post: sabinha.onnerlov@umu.se
 

Ekonomi- och personalfrågor

Jenny Nordhall,
Ekonomisamordnare

Telefon: 090-786 50 93, 070-509 38 93
E-post: jenny.nordhall@umu.se
 

Mona Wiklund-Hed,
Ekonomiadministratör

Telefon: 090-786 64 02, 070-780 49 93
 

Sofia WårdSofia Wård,
Personalsamordnare

Telefon: 090-786 64 45
E-post: sofia.ward@umu.se
 

Chatrine WesterlundChatrine Westerlund,
Personalsamordnare

Telefon: 090-786 64 13
E-post: chatrine.westerlund@umu.se


Utbildningsfrågor

Pontus BerghPontus Bergh, Studierektor,  campusutbildningen
Telefon: 090-786 50 20
E-post: pontus.bergh@umu.se
 

Conny Tärnklev, Studierektor,  studentärenden, studentbyten mm
Telefon: 090-786 98 21
E-post: conny.tarnklev@umu.se
 

Daniel SkogDaniel Skog, Studierektor, distansutbildningen
Telefon: 090-786 95 75
E-post: daniel.skog@umu.se
 

Erika Ingvarsson, Studierektor vidareutbildning
Telefon: 090-786 58 52 072-537 26 50
E-post: erika.ingvarsson@umu.se
 

Lars-Erik LauritzLars-Erik Lauritz, Föreståndare för Polisutbildningen
Telefon: 090-786 63 92
E-post: lars-erik.lauritz@umu.se

Forskningsfrågor

Mehdi GhazinourMehdi Ghazinour, Forskningsledare
Telefon: 090-786 93 86
E-post: mehdi.ghazinour@umu.se

Jenny SundholmJenny Sundholm
Forskningsadministratör

Telefon: 090-786 93 43
E-post: jenny.sundholm@umu.se

Hittar du inte den du letar efter?

Personal

Rekryteringsmyndigheten

Polismyndigheten